„Žalgiris“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Nevėžį“

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 81:68 (16:17, 25:21, 21:12, 19:18) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

Rungtynių pirmoje dalyje „Nevėžis“ neleido „Žalgiriui“ pabėgti ir ilgą laiką lenkė aikštės šeimininkus. Pirmąjį kėlinį atsilikdami tašku užbaigę žalgiriečiai po pertraukos atrodę įpykę ir persvėrė rezultatą, tačiau tolimų metimų dėka kėdainiškiai atitrūko 32:23.

Pauliaus Jankūno puikiai sužaistas antrasis kėlinys leido į ilgąją pertrauką išsinešti trapų pranašumą – 41:38.

Kone svarbiausias šiame mače buvo trečiasis kėlinys. Iki tol intensyviai priešinęsis „Nevėžis“ puolime buvo blankus bei galiausiai leido „Žalgiriui“ atitrūkti solidesne persvara – 62:50.

Lemiamo ketvirčio metu „Žalgiris“ savo pranašumą padidino iki 16 taškų ir šventė užtikrintą pergalę.

Kauniečiai šiame mače pataikė 5 tritaškius iš 16 (31 proc.), kol „Nevėžis“ – 11 iš 22 (50 proc.).

„Žalgiris“ gerokai pranoko varžovus kovoje dėl kamuolių: sugriebė jų 36, o kėdainiškiai – 23.

„Nevėžis“: C.Collinsas 14, M.Varnas 13, V.Vasylius 12.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 14, B.Daviesas 12, L.Birutis ir M.Grigonis po 9.