„Žalgiris“ nepaliko vilčių „Nevėžiui“

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai  98:54 (19:14, 27:11, 19:16, 33:13) įtikinamai įveikė kėdainiškius ir revanšavosi už nesėkmę „Žalgirio“ arenoje lapričio pabaigoje.

Susitikima „Nevėžio“ krepšininkai pradėjo spurtu 10:2. Tačiau svečiai iš Kauno atsigavo ir visus reikalus šiose rungtynėse sutvarkė dar pirmoje susitikimo dalyje, kada spurtavo 13:3 ir antrajame ketvirtyje pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą (30:17).

Ji besibaigiant kėliniui padidėjo iki 21 taško, kada per paskutines tris minutes žalgiriečiai laimėjo atkarpą 12:1 (46:25).

Po ilgosios pertraukos „Nevėžui“ atsigauti nepavyko. Trečiajame ketvirtyje apylygiai su aikštės šeimininkais žaidę kauniečiai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu net 18 ir skirtumas tarp komandų tapo nepadorus – 83:43.

„Nevėžis“: Mindaugas Kupšas 14, Tayloras Kingas 11, Andrius Aleksandrovas 11, Darius Gvezdauskas 9.

„Žalgiris“: Brockas Motumas 24, Paulius Jankūnas 14, Ianas Vougioukas 13, Martynas Pocius 11.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ LKL žais sekmadienį namuose su Šiaulių „Šiauliais“. Rungtynių pradžia 17 val.