„Žalgiris“ įveikė „Nevėžį“

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 79:55 (18:9, 20:17, 23:10, 18:19) įveikė Kėdainių „Nevėžį“.

Šeimininkai sėkmingai laikėsi pirmoje mačo dalyje. Antrojo kėlinio viduryje Ignas Labutis realizavo baudų metimus ir sušvelnino „Nevėžio“ atsilikimą iki vienženklio (23:32), tačiau kiek sėkmingiau ketvirčio pabaigę sužaidę žalgiriečiai prieš ilgąją pertrauką įgijo dviženklį pranašumą – 38:26.

Vis tik visi reikalai buvo sutvarkyti po ilgosios pertraukos. Artūras Milaknis trečiąjį kėlinį pradėjo dviemis tritaškiais bei taikliais baudų metimais ir „Žalgirio“ persvara vos per dvejas minutes šoktelėjo iki 20 taškų (46:26).

Svečiai apsukų nemažino ir kėlinio pabaigoje savo solo šou surengė Brandonas Daviesas. Amerikietis „Žalgiriui“ surinko 8 taškus iš eilės ir po jo galingo žaidimo kauniečiai pradėjo varžovų triuškinimą – 61:36. Paskutinės dešimt minučių buvo tik formalumas.

Šios rungtynės buvo šventinės. Pramogine jų dalimi rūpinosi „LKL Akademija“.
„Nevėžis“: Regimantas Miniotas 9, Gabrielius Maldūnas 8, Nikita Balašovas 7.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 16, Rokas Jokubaitis 11, Laurynas Birutis 10.