„Žalgirio“ puolimo bangos neatlaikęs „Nevėžis“ krito namuose

Kėdainių „Nevėžio“ (4/25) ekipai nepavyko išlaikyti geriausią sportinę formą įgavusio Kauno „Žalgirio“ (26/3) testo. Namuose rungtyniavę kėdainiečiai paleido Lietuvos čempionus į priekį dar antrojo kėlinio pabaigoje ir 70:102 (17:23, 20:28, 17:23, 16:28) nusileido „Žalgiriui“.

Tai buvo jau 11-oji iš eilės „Nevėžio“ nesėkmė „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

„Nevėžio“ gretose išsiskyrė 19 taškų ir 23 naudingumo balus surinkęs Gabrielius Maldūnas bei 15 taškų ir 8 atkovotus kamuolius pridėjęs Regimantas Miniotas.

Iš 70 pelnytų kėdainiečių taškų vos 17 surinko atsarginiai krepšininkai. „Nevėžis“ varžovų baudos aikštelėje pelnė 40 taškų, kai „Žalgiris“ iš aikštės šeimininkų baudos aikštelės surinko 62.

„Nevėžio“ ekipa dar pirmavo pirmajame kėlinyje (15:13), tačiau „Žalgiris“ ketvirtį užbaigė spurtu 10:2 ir perėmė rungtynių iniciatyvą – 23:17.

Antrojo ketvirčio metu „Nevėžis“ dar labiau paleido savo varžovus ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 14 taškų deficitą – 37:51.

Šeimininkams savojo deficito sumažinti nepavyko ir po ilgosios pertraukos, o prieš lemiamą ketvirtį komandas jau skyrė 20 taškų (54:74).

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų buvo tik formalumas, o jo metu „Nevėžio“ deficitas išaugo dar labiau.

„Nevėžis“: Gabrielius Maldūnas 19 (9/14 dvit., 23 n.b.), Regimantas Miniotas 15 (8 atk. kam.), Zaidas Hearstas 13, Adonte Parkeris 8.

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas ir Antanas Kavaliauskas po 17, Nate‘as Woltersas 12, Thomasas Walkupas 11, Brandonas Daviesas 9.