„Vytautas“ įveikė „Nevėžį“

Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) Prienų–Birštono „Vytautas“ (9/9) svečiuose 78:61 (19:13, 25:13, 16:19, 18:16) nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžiui“ (6/12) ir taip nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.
„Vytautas“ jau antrajame kėlinyje pabėgo 21 taško skirtumu (41:20). Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžiui“ pavyko sušvelninto deficitą iki 11 taškų (57:68), tačiau tada Vilmantas Dilys įsmeigė du tritaškius per keletą minučių ir įtvirtino savo komandos pergalę.
Kėdainių „Nevėžio“ komandoje debiutavo ir naujasis komandos žaidėjas Aleksandras Kolčenka. Jis per 19 minučių žaidimo pelnė 4 taškus,atkovojo 4 kamuolius ir suklydo 4 kartus.
„Nevėžis“: Vaidotas Volkus ir Grantas Johnsonas po 12, Darius Gvezdauskas ir Ernestas Ežerskis po 9.

„Vytautas“: Vilmantas Dilys 22, Vytautas Šulskis 20 (13 atk. kam.), Šarūnas Vasiliauskas 11, Dainius Šalenga 9.