Visų rungtynių metu varžovams į nugarą kvėpavęs „Nevėžis“ paskutinėmis sekundėmis krito Utenoje

Kėdainių „Nevėžio“ ekipai (4/20) nepavyko nutraukti penkių iš eilės pralaimėjimų serijos. Rungtynių pradžioje Igną Labutį praradęs „Nevėžis“ po atkaklios kovos 86:90 (21:22, 18:21, 21:22, 27:26) nusileido Utenos „Juventus“ krepšininkams (10/14).

Būtent paskutinė kėdainiečių pergalė „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir buvo iškovota prieš „Juventus“ ekipą sausio 13 dieną.

Svečių šiame susitikime neišgelbėjo ir 20 taškų surinkęs bei asmeninį rezultatyvumo rekordą LKL pirmenybėse pakartojęs Martynas Varnas bei po 15 pridėję Martinas Junakovičius ir Adonte Parkeris.

Kėdainiečiai pirmoje rungtynių dalyje neleido savo varžovams nė kiek nutolti ir po dviejų kėlinių „Nevėžis“ turėjo tik keturių taškų deficitą – 39:43.

Į duobę po ilgosios pertraukos įkritęs „Nevėžis“ paleido „Juventus“ ekipą į priekį ir atsiliko 9 taškais (49:58). Nors „Nevėžis“ surengė spurtą 11:3 ir pavijo varžovus (60:61), prieš lemiamą ketvirtį vis tiek turėjo penkių taškų deficitą – 60:65.

Ketvirtajame kėlinyje komandos ir vėl keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau po keturių iš eilės aikštės šeimininkų taškų komandas ir vėl skyrė aštuoni taškai (71:79). Nepaisant menkos duobelės, „Nevėžis“ surengė spurtą 9:2 ir vėl pavijo „Juventus“ (80:81).

Vis dėlto, likus penkioms sekundėms iki susitikimo pabaigos Martinas Gebenas iš po krepšio pelnė pergalingus uteniškių taškus. Nors svečiai dar turėjo laiko atsakymui, tačiau suklydo išsimetant kamuolį iš už šoninės linijos ir taip palaidojo savo viltis.

„Nevėžio“ ekipa dar pirmajame kėlinyje prarado I. Labutį. Čiurną susižeidęs krepšininkas aikštę paliko tik su komandos draugų pagalba ir ant parketo daugiau nepasirodė.

„Eilinį kartą buvome labai arti pergalės. Pabaigoje pritrūko solidumo sprendimuose. Be reikalo subaudavome prieš Bičkauskį, po to palikome Zacharovą laisvą prie tritaškio. Padarėme kvailų klaidų pabaigoje“, – pralaimėjimo priežastis vardino Darius Dimavičius.

„Juventus“: Martinas Gebenas (8 atk. kam., 7/8 dvit., 21 n.b.) ir Dovis Bičkauskis po 17, Aleksandras Zacharovas 16 (6 atk. kam.), Tomas Dimša ir Kenny Gainesas (6 atk. kam.) po 10.

„Nevėžis“: Martynas Varnas 20 (4/5 trit., 23 n.b.), Martinas Junakovičius ir Adonte Parkeris po 15, Gabrielius Maldūnas 9 (8 atk. kam.), Regimantas Miniotas 8.