Vaikai, pamilę krepšinį

2015-2016 m. sezone Kėdainių „Nevėžis“ ne tik nemokamai kvietė Kėdainių miesto ir rajono moksleivius stebėti ekipos namų rungtynių Kėdainių arenoje, bet keliems mažiesiems komandos draugams suteikė galimybę kartu su komandos nariais keliauti į išvykos rungtynes.

Viename autobuse – su „Nevėžio“ krepšininkais
Prienuose „Tete-a-Tete-Casino LKL“ rungtynes su vietos „Vytautu“ stebėjo jaunieji „Nevėžio“ bičiuliai Laurynas, Karolis ir Žilvinas, Evelina ir Dovilė su komanda keliavo į Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą Vilniuje, kur Kėdainių komanda kovojo su Kauno „Žalgiriu“, o kitą mačą su „Vytautu“, šįkart – Baltijos krepšinio lygos, išvykoje stebėjo Karolina ir Urtė.

Fotografavosi su žaidėjais

„Tai – geriausias penktadienis mano gyvenime. Anksčiau krepšinis man nelabai patiko, tačiau po išvykos kartu su komanda pažadu eiti į kiekvienas komandos rungtynes Kėdainių arenoje“, – po rungtynių, stebėtų Vilniaus „Lietuvos ryto“ arenoje, sakė vienuolikmetė kėdainietė Evelina. Tuo metu jos draugė Dovilė neslėpė susižavėjimo „Nevėžio“ vidurio puolėju Mindaugu Kupšu: „Koks jis aukštas!“.
Mergaitės nepraleido progos įsiamžinti ne tik su 215 cm ūgio Kėdainių „Nevėžio“ lyderiu, bet ir kitais ekipos nariais.

Pasikrovė energijos… savaitei į priekį.

Gintaras Ražinskas, kartu su „Nevėžio“ krepšininkais, treneriais, aptarnaujančiuoju personalu ir mažosiomis „Nevėžio“ draugėmis važiavęs į Vilnių, išvykoje žaidžiančią mylimo miesto komandą savo akimis stebėjo pirmąjį kartą. „Žinote, aš muzikuoju, ir per rungtynes Vilniuje supratau vieną dalyką: ne tik muzikuodamas, bet ir stebėdamas krepšinio rungtynes gali pasikrauti energijos. Adrenalino gavau savaitei į priekį. Esu sužavėtas“, – tikino G. Ražinskas.

Svajonės siekti privalo kiekvienas

„Tai, kad vaikai gali išvykti, kad ir į trumpą kelionę su žinomais mūsų krašto žmonėmis, miesto vardą garsinančiais „Nevėžio“ krepšininkais, yra labai puiku. Bendraudami su „Nevėžio“ krepšininkais, jie gali įsitikinti, kad žmogaus svajonės gali išsipildyti, jei tik jis labai to trokšta. Kiekvienas iš vaikų gyvenime turi galimybę tapti kuo tik nori. Kiekvienas vaikas gali pasiekti savo tikslą ir tapti jeigu ne žymiu krepšininku, bent jau geru Lietuvos piliečiu“, – pasakojo berniukus į Prienus lydėjusi, kėdainiečiams puikiai pažįstama Aušrelė Kaminskienė.

Visi septyni mažieji „Nevėžio“ bičiuliai lanko užsiėmimus Šv. Juozapo parapijos jaunimo centre „Laiptai į viltį“.