Turnyro vicečempionai – Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai

Kėdainių „Nevėžio“ organizuojamas krepšinio turnyras „Kėdainiams – 646“ pasiekė finišo tiesiąją.

Panevėžio „Lietkabelio“ (2/1) krepšininkai tik ką susitvarkė su ir Minsko „Tsmoki“ (Baltarusija) (1/2) rezultatu 73:51 (24:15, 19:17, 12:9, 18:10) ir iškovojo turnyro vicečempionų titulą.

Baltarusijos čempionai priekyje buvo tik pačioje mačo pradžioje, kol švieslentėje degė jiems palankus rungtynių rezultatas – 4:0. Vis dėlto prasidėjus antrajai rungtynių minutei „Lietkabelis“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir išlaikė ją iki pat finalinės sirenos.

Jau po antrojo susitikimo ketvirčio panevėžiečiai priekyje buvo dviženkliu taškų skirtumu – 43:32. Po trečiojo komandas skyrė jau keturiolika taškų – 55:41.

Ketvirtajame kėlinyje tempą išlaikę „Lietkabelio“ krepšininkai šventė pergalę rezultatu 73:51.

Varžovus iš kaimyninės Baltarusijos panevėžiečiai pralenkė tiek kovoje dėl atkovotų kamuolių (43 prieš 31), tiek rezultatyviais perdavimais (20 prieš 10).

Tikslą pasiekė pusė „Lietkabelio“ krepšininkų atliktų tritaškių ir dvitaškių metimų, kai tuo tarpu „Tsmoki“ ekipos žaidėjų pataikymas iš trijų ir dviejų taškų zonų tesiekė 28 proc.

Baltarusijos ekipai atiteko trečiosios tarptautinio krepšinio turnyro „Kėdainiams – 646“ vietos  apdovanojimas.

Panevėžio „Lietkabelis“: Donatas Tarolis 13 (7 atk. kam.), Mindaugas Kupšas (5 atk. kam.) ir Paulius Valinskas (5 rez. perd.) – po 12, Mike Morrison 11 (7 atk. kam.).

Minsko „Tsmoki“: Kiryl Silnik ir Vitali Liutych – po 10, Andrei Rahazenka ir Aliaksandr Semianiuk – po 5.

Į simbolinį tarptautinio krepšinio turnyro „Kėdainiams – 646“ starto penketą pateko Panevėžio „Lietkabelio“ vidurio puolėjas Mindaugas Kupšas ir Minsko „Tsmoki“ krašto puolėjas Vitali Liutych.

Šiuo metu Kėdainių arenoje vyksta paskutinysis tarptautinio keturių ekipų turnyro mačas. Jame kaunasi renginio šeimininkė – Kėdainių „Nevėžio“ ekipa – ir svečiai iš Ukrainos – Čerkasų „Mavpy“.