Tris kėlinius atkakliai kovojęs „Nevėžis“ neatsilaikė prieš „Žalgirį“

Antroje rungtynių pusėje su sunkumais susiduręs Kėdainių „Nevėžis“ (0-2) namuose neatsilaikė prieš Lietuvos čempionų titulą ginantį Kauno „Žalgirį“ (3-1). Ketvirtojo turo „Betsafe-LKL“ rungtynėse tris kėlinius garbingai žaidę kėdainiečiai pralaimėjo rungtynes rezultatu 66:77 (21:17, 17:15, 15:21, 13:24).

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 53:53, tačiau „Nevėžiui“ pragarišku tapo paskutinioji susitikimo dalis, kuomet aukštesnę pavarą įjungę „Žalgirio“ krepšininkai laimėjo atkarpą 19:0. Visgi kėdainiečiams pavyko kiek atsitiesti ir varžovai šventė pergalę 11 taškų skirtumu.

„Nevėžiui“ puikiai sekėsi atakuoti nuo tritaškių metimų linijos. Tikslą pasiekė 12 metimų iš 24, tačiau kovą po krepšiu užtikrintai laimėjo „Žalgiris“ atkovojęs 40 kamuolių, tuo tarpu kėdainiečiai sugriebė 21.

„Nevėžis“: Mauro Veljačičius 15, Justas Tamulis 14, Malcolmas Grantas ir Valerijus Likhodejus po 8.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 19, Vasilije Micičius ir Edgaras Ulanovas po 10, Antanas Kavaliauskas 8.

„Ketvirtame kėlinyje sugriūvo mūsų puolimas, nes pirmiausiai nepriimė kamuolio tas, kuris turi jį priimti. Buvo problemų persivarant kamuolį per aikštelę. Atakai likus šešioms sekundėms kamuolys dažniausiai būdavo ne pas tą žmogų, pas kurį turėtų būti. Taip „Žalgiris“ trumpino mūsų atakų laikus ir tai sukėle didžiules problemas„ – teigė „Nevėžio“ treneris Ramūnas Cvirka.

Spalio 4 dieną kėdainiečiai tęs kovą FIBA Europos taurės atrankoje. „Nevėžis“ namuose susitiks su Larnakos „Petrolinos AEK“ ekipa iš Kipro. Rungtynių pradžia – 19 val.