„Betsafe–LKL“ čempionate Prienų „Skycop“ po pratęsimo 96:91 (23:24, 15:21, 26:21, 17:15, 15:10) palaužė Kėdainių „Nevėžį“.

Antroje mačo dalyje „Nevėžis“ pirmavo, tačiau „Skycop“ neleido smarkiau atitrūkti varžovams ir likus pusei ketvirtojo kėlinio atsiliko 74:77. Vytenio Lipkevičiaus sudėtingas metimas skirtumą mažino iki minimalaus (76:77), o po ilgos pertraukos „Skycop“ buvo priekyje, kuomet du taškus su pražanga pridėjo D. Lavrinovičius – 78:77.

Likus 3 minutėms Martynas Varnas krepšį drebino dėjimu, A. Parkeris dar padidino „Nevėžio“ persvarą (81:78), tuo tarpu po minutės pertraukėlės prieniškiai klydo. Likus 36 sek. Arnas Labuckas tritaškiu su atakos sirena lygino rezultatą (81:81), o A. Parkerio ir V. Lipkevičiaus netaiklūs metimai lėmė, kad laukė pratęsimas.

Rungtynės buvo labai atkaklios visas 45 minutes. Svarbų atotrūkį pratęsime „Skycop“ susikurti padėjo šeši iš eilės pataikyti baudos metimai (92:87), tačiau greitai po Darjušo Lavrinovičiaus pražangos puolime šansą turėjo ir „Nevėžis“ – skirtumą mažino Zaidas Hearstas (89:92).

Likus 38 sek. „Nevėžis“ vis dar turėjo tą patį 3 taškų deficitą (91:94), bet Malcolmo Granto taškai įtvirtino pergalę „Skycop“, nes Adonte Parkeris taikliai atsakyti nesugebėjo.

„Nevėžis“: Zaidas Hearstas 23, Martynas Varnas 17, Gintautas Matulis 14, Regimantas Miniotas 10 (10 atk. kam.).

„Skycop“: Arnas Labuckas 25 (13 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius 17, Malcolmas Grantas 16, Žygimantas Janavičius ir Martynas Gecevičius 12.