„Šiauliai“ išsivežė pergalę

„Betsafe-LKL“ pirmenybėse „Šiauliai“ po itin sėkmingo pirmojo kėlinio išlaikė susikrautą pervarą ir 79:70 įveikė „Nevėžį“.

„Nevėžis“ dar rungtynių pradžioje pirmavo 4:0, tačiau tada „Šiauliai“ persvėrė rezultatą ir kėlinį užbaigė itin galingai. O antrojo kėlinio pabaigoje svečiai iš Šiaulių pirmavo ir 14 taškų skirtumu (38:24). Būtent 4 taškų pranašumas pirmojo kėlinio pradžioje buvo vienintelis kartas, kada „Nevėžis“ pirmavo šiose rugntynėse.

Kėdainiečiai dar ketvirtajame kėlinyje atsilikinėjo 13 taškų skirtumu (60:73), tačiau persvarą dar spėjo sumažinti. Vis dėlto, priartėję iki 6 taškų (67:73), intrigos sukurti nepavyko ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

„Šiauliai“ jau pirmąjį kėlinį laimėjo 18:10 ir taip pasiuntė „Nevėžį“ į lengvą nokdauną. Įdomu tai, kad „Šiauliai“ laimėjo nepaisant itin prasto atsarginių žaidėjų indelio. Vos 18 taškų pelnę nuo suolo pakilę krepšininkai visą darbą paliko pagridiniems komandos žaidėjams.

„Nevėžio“ gretose išsiskyrė Margiris Normantas pelnės 16 taškų, Gabrielius Maldūnas pridėjo 15, o Tadas Sedekrskis 11.

„Šiaulių“ gretose Arminas Urbutis pelnė 16 taškų, Donatas Sabeckis pridėjo 15 (7 rez. perd.), Lauryno Biručio sąskaitoje 14.