„Šiauliai“ Kėdainiuose išbarstė 17 taškų persvarą ir turėjo pripažinti „Nevėžio“ pranašumą

Šeštadienį Kėdainių arenoje vykusiame „Tete-a-Tete Casino-LKL“ mače Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai šventė pirmąją pergalę šiame Lietuvos krepšinio lygos sezone, po pratęsimo palaužę Šiaulių „Šiaulius“ rezultatu 94:88 (12:25, 20:16, 19:16, 28:22, 15:9).

Nuo pirmųjų mačo minučių Gedimino Petrausko auklėtiniai ėmė irodinėti, kas šiandien yra dvikovos favoritai. Antrajame kėlinyje svečiai netgi įgijo rekordinį 17 taškų pranašumą (19:36).

Tačiau iki ketvirtojo kėlinio svečius besiviję aikštės šeimininkai lemiamomis minutėmis parodė tvirtą charakterį ir sugebėjo pakeisti rungtynių baigtį. Iki mačo pabaigos likus žaisti 8,5 minutės, kėdainiečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (57:57), o likus žaisti 8 jį dar ir persvėrė – 60:59.

Išplėšę pratęsimą, „Nevėžio“ krepšininkai per papildomas penkias minutes galutinai sulaužė „Šiaulių“ gynybos mašiną ir įsirašė pirmąją pergalę į savo saskaitą šiame LKL sezone, palikdami Šiaulių „Šiaulius“ kol kas vienintele pergalės skonio nepatyrusia ekipa.

„Nevėžis“: S.Nimley 25, G.Johnsonas 15, T.Kingas 13, V.Volkus, E.Ežerskis ir S.Kymantas po 8.

„Šiauliai“: D.Dudzinskis 23, A.Marei’us 21 (10 atk. kam.), G.Leonavičius 14, M.Scottas 11.

Statistika: Daugiausia taškų „Nevėžio“ ekipai pelnė Saah Nimley – 25. Amerikietis įžaidėjas dvitaškius ir tritaškius mėtė 60%, o baudų metimus – 50 % taiklumu.

Taškai: „Nevėžiui“ taškus pelnė visi dešimt tądien aikštelėje pasirodę žaidėjų. „Šiaulių“ ekipoje iš dvylikos ant parketo išbėgusių žaidėjų taškų nepelnė du.