Po atkaklios kovos nusileista svečiams iš Utenos

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams nepavyko pasiekti penktosios pergalės „Betsafe-LKL“ čempionate. Rezultatu 78:80 (24:19; 23:22; 18:24; 13:15) nusileista svečiams iš Utenos.

Susitikimą su didžiule energija pradėję šeimininkai pirmąją rungtynių pusę sužaidė geriau ir vienu metu turėjo net 14 taškų persvarą. Vis tik, svečiai prieš pertrauką ją sumažino ir kėdainiškiai po 2 kėlinių turėjo 6 taškų pranašumą. Antrąją susitikimo pusę šiek tiek geriau sužaidė svečiai, kurie paskutinę ataką po taiklaus Juliaus Juciko dvitaškio išplėšė dramatišką pergalę.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo po traumos visiškai atsigavęs Laurynas Beliauskas, kuris pelnė 20 taškų (5 rez. perd.). Dvigubą dublį surinko Georgios Kalaitzakis, kuris pridėjo 15 taškų ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių. Panagiotis Kalaitzakis surinko 12 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo amerikietis Bryantas Crawfordas, kuris pelnė 17 taškų.