Penktadienį Kėdainiuose praūš „Žaislų lietus“

Kalėdų senelis kasmet per didžiausias metų šventes aplanko ne visus vaikučius. Šv. Kūčių vakarą pas kai kurius jis taip ir neužsuka.

Tad jau šį penktadienį, „Tete-a-Tete Casino-LKL“  rungtynių tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ metu į Kėdainius atriedės įvairiuose šalies miestuose organizuojamas „Žaislų lietaus“ karavanas. Tikrą „Žaislų audrą“ kėdainiečiai kviečiami sukelti jau gruodžio 11 d., Kėdainių arenoje, per rungtynių tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkų ilgąją pertrauką.

Kėdainiai taps jau penktuoju šalies miestu, kuriame nulis „žaislų lietus“. Nuo lapkričio 26 dienos „Žaislų lietus“ nulijo

Vilniuje, Prienuose, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Paskutiniais žaisliukais lis sausio 2-ąją, Kaune, per vietos „Žalgirio“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynes.

Šio sezono „Žaislų lietaus“ rekordas priklauso uostamiesčio gyventojams – gruodžio 6-ąją, per Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ dvikovą renginio žiūrovai surinko net  2821 žaisliukas. Tai – naujasis šios socialinės akcijos rekordas. Klaipėdiečiai gali didžiuotis, nes jie pačiais dosniausiais tapo ir pernykščiame sezone – tada vaikučius pasiekė 1271 žaisliukas.

„Atsineškite minkštą žaislą ir tapkite šios gražios iniciatyvos dalimi – iškart po teisėjo švilpuko į didžiąją pertrauką, mesime minkštus žaislus į aikštę. Jūsų atneštus žaisliukus surinkę savanoriai surūšiuos ir perduos juos socialiai remtiniems vaikams.

Be to, penktadienį Kėdainių arenoje mūsų laukia ir labai svarbus mačas – jame susitiks Kėdainių „Nevėžis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. Ekipos turnyro lentelėje šios ekipos – kaimynės, yra iškovojusios po 5 pergales ir surinkusios po 5 taškus“, – pasakoja Ingrida Marijošienė, Kėdainių „Nevėžio“ klubo direktorė, ir ragina visus į rungtynes penktadienį ateiti ne tuščiomis – su naujais ar naudotais žaisliukais.

Renginio metu surinkti žaisliukai bus padovanoti vaikams iš socialiai remtinų ir tvarkingų daugiavaikių šeimų, vaikų globos namų ar dienos centrų. Dovanos vaikučius pasieks gruodžio 20 dieną, Šv. Juozapo bažnyčioje labdaros ir paramos „Viltis–Vikonda“ organizuojamame renginyje „Kalėdų džiaugsmo belaukiant“.

„Žaislų lietuje“ galės lyti tik minkštais pliušiniais žaisliukais. Kietesnius žaislus atsinešusių kraštiečių prie durų lauks savanoriai, kurie kietus žaisliukus surinks ir supakuos dėžėse.

Na, o po rungtynių ir šios gražios akcijos namo krašto žmonės grįš ne tuščiomis. Prie arenos durų jūsų lauks dovana – Kalėdinės kiekvienų namų puošmenos – eglių šakos, kurias „Nevėžio“ sirgaliams dovanos Kėdainių miškų urėdija.