Pasiekta fantastiška pergalė išvykoje

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai nutraukė užsitęsusį Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ prakeiksmą ir iškovojo pergalę Alytuje. Šį kartą pirmose trečiojo rato „Betsafe-LKL“ rungtynėse rezultatu 87:86 (17:24; 19:26; 25:22; 26:14) išvykoje įveikta Alytaus ekipa.

Šeimininkai rungtynes pradėjo kur kas geriau ir greitai susikrovė dviženklį pranašumą, kurį antrajame kėlinyje dar labiau padidino ir po dviejų kėlinių turėjo net 14 taškų pranašumą. Antrojoje rungtynių pusėje Kėdainių „Nevėžio“ pradėjo rungtyniauti kur kas sėkmingiau, tačiau labiau priartėti prie šeimininkų niekaip nepavyko. Vis tik, didžiulį kovingumą ir charakterį pasitelkę svečiai iš Kėdainių rungtynių pabaigoje spurtavo 12:1 ir išlygino rezultatą.

Įspūdingai rungtynių pabaigą sužaidė komandos kapitonas Julius Kazakauskas, kurio dvitaškis su pražanga pirmą kartą rungtynėse persverė rezultatą svečių naudai. Paskutinę šeimininkų ataką nutraukė tas pats Julius Kazakauskas, kuris perėmė kamuolį ir taip įtvirtino fantastišką pergalę išvykoje.

Po šios pergalės Kėdainių „Nevėžio“ komanda su Alytaus bei Šiaulių komandomis dalinasi 7-9 vietas turnyrinėje lentelėje.

Ir vėl sėkmingai rungtyniavo Laurynas Beliauskas, kuris pelnė 17 taškų. Georgios Kalaitzakis prie pergalės pridėjo 16 taškų. Kristupas Žemaitis pelnė 13 taškų, o Panagiotis Kalaitzakis ir Julius Kazakauskas prie pergalės pridėjo po 10 taškų.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai ir vėl žaidė Chauncey Collinsas, kurio sąskaitoje 25 taškai.