Nusileista svečiams iš Utenos

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams nepavyko pasiekti septintosios pergalės Lietuvos krepšinio lygoje. Rezultatu 77:82 (12:19; 11:26; 24:19; 30:18) nusileista Utenos „Juventus“ komandai.

Jau pačioje rungtynių pradžioje svečiai pradėjo žaisti užtikrinčiau ir pranašumas jų naudai tik augo. Šeimininkams niekaip nepavyko realizuoti susikurtų progų ir po dviejų kėlinių Kėdainių „Nevėžio“ komanda atsiliko 22 taškų skirtumu. Vis tik, kaip jau įpratome matyti šiame sezone, komanda nepasidavė ir po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje apsivertė. Kovingai rungtyniavusiems šeimininkams skirtumą pavyko ištirpdyti vos iki 5 taškų, tačiau galutinai perimti rungtynių kontrolės į savo rankas nepavyko ir pergalę šventė svečiai iš Utenos.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo Viny Okouo, kuris pelnė 16 taškų (8 atkovoti kamuoliai). 15 taškų pridėjo Laurynas Beliauskas, o Kristupas Žemaitis surinko 11.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 24 taškus pelnęs Bryantas Crawfordas.