Nusileista svečiams iš Šiaulių

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams nepavyko pasiekti antrosios pergalės Lietuvos krepšinio lygoje. Rezultatu 85:98 (22:21; 25:26; 11:26; 27:25) nusileista svečiams iš Šiaulių.

Iki ilgosios pertraukos rungtynės vyko taškas į tašką ir rezultatas po dviejų kėlinių buvo lygus – 47:47. Vis tik, šeimininkai labai blogai sužaidė trečiąjį rungtynių kėlinį, kurį pralaimėjo net 14 taškų skirtumu. Ketvirtajame kėlinyje didesnės intrigos atkurti nepavyko ir pergalę šventė Šiaulių „Šiauliai“.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo Julius Kazakauskas, kuris pelnė 17 taškų (7 atkovoti kamuoliai). Arminas Urbutis (9 atkovoti kamuoliai) ir Georgios Kalaitzakis pridėjo po 15 taškų. Georgios Kalaitzakis taip pat atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose 15 taškų pelnė Kevin Hardy.