Nusileista Kauno „Žalgirio“ ekipai

Po permainingos kovos svečiuose rezultatu 89:84 (22:17; 32:25; 20:15; 15:27) nusileista šalies čempionams Kauno „Žalgirio“ komandai.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie iki ketvirto kėlinio užtikrintai kontroliavo jas, tačiau svečiai iš Kėdainių labai didelio pranašumo Kauno „Žalgirio“ komandai susikrauti neleido ir laikėsi rungtynėse. Trečiojo kėlinio pabaigoje svečių vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius buvo nubaustas iškart dviem techninėmis pražangomis ir komandos vairą perėmė trenerio asistentas Martynas Stankovičius.

Vyriausiojo trenerio pašalinimas iš rungtynių sutelkė komandą, kuri ketvirtąjį kėlinį laimėjo net 12 taškų skirtumu ir į rungtynes grąžino intrigą. Vis tik, rezultatą išlyginti galėjęs Lauryno Beliausko tritaškis skriejo pro šalį, o šeimininkai baudų metimais įtvirtino savo pergalę.

Rezultatyviausiai „Nevėžio“ gretose rungtyniavo Laurynas Beliauskas pelnęs 28 taškus. Viny Okouo pridėjo 17 taškų.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo po 12 taškų pelnę Edgaras Ulanovas, Rokas Jokubaitis ir Karolis Lukošiūnas.