„Nevėžis“ po atkaklios kovos nusileido „Lietkabeliui“

Panevėžio „Lietkabelis“ namuose po atkaklios kovos 82:72 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai ir nerezultatyviai – po pirmojo kėlinio švieslentė degė lygus rezultatas (14:14). Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ pradėjo didinti savo pranašumą, o po S. Jasaičio taiklios baudos šeimininkų persvara pasiekė dviženklę ribą (31:21). „Nevėžis“ buvo kiek sumažinęs atsilikimą, tačiau ketvirtį taikliu tritaškiu metimu baigė panevėžiečių naujokas D. Mavra – 36:29.

Po ilgosios pertraukos aikštėje vėl virė kieta kova – trečiojo kėlinio rezultatas buvo lygus (21:21) ir viskas sprendėsi lemiamame ketvirtyje (57:50). Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžis“ bandė kabintis varžovams į atlapus, tačiau „Lietkabelis“ įrodė savo pranašumą – 82:72.

„Nevėžio“ ekipoje išsiskyrė Lesteris Medfordas ir Gabrielius Maldūnas, atitinkamai pelnę po 17 ir 15 taškų. Tadas Sedekerskis pridėjo 13, o Vaidotas Volkus – 10 taškų.

Po 13 taškų panevėžiečiams taip pat pridėjo Simas Jasaitis,  Lorenzo Williamsas ir Dominikas Mavra.