„Nevėžis“ pasipildė puolėju iš Rusijos

Kėdainių Nevėžio komandą palikusį V.Likhodėjų keičia jo tautietis Aleksandras Zakharovas. 24-erių metų 202 cm ūgio puolėjas atvyksta iš Nizhny Novgorod komandos.
Iki 2016 m. priklausė Maskvos Khimki jaunimo komandai, kurią treniravo dabartinis Nevėžis vyr. treneris Ramūnas Cvirka.
Aleksandrą man teko treniruoti ketverius metus, tai puikiai jį pažįstu ir žinau jo stipriąsias bei silpnąsias puses. Savo laiku buvo vienas perspektyviausiu Khimki jaunųjų žaidėjų. Buvo kviečiamas į U-18 ir U-20 Rusijos rinktines. Bandysime greituoju būdu integruoti į komandą likusioms čempionato rungtynėms. – taip apie komandos naujoką kalbėjo R.Cvirka.
Praėjusį sezoną A.Zakharovas buvo vienas geriausių Rusijos Superlygos (antra pagal pajėgumą) žaidėjų. Jo komanda Irkutsko Irkut prasibrovė iki finalo, kur tenkinosi antra vieta. Aleksandras per 29 min. praleistas aikštelėje pelnydavo po 14,7 taško.
Šį sezoną A.Zakharovas perėjo į VTB lygos Nizhny Novgorod komandą. VTB lygoje per žaisdavo vidutiniškai po 13,7 min. ir pelnydavo po 4,3 taško. FIBA Europos taurėje rusas aikštelėje praleisdavo 13,8 min. ir pelnydavo po 7,5 taško. Sezono pradžioje A.Zakharovas puikiai žaidė FIBA Čempionų lygos atrankoje, kur per dvejas rungtynes rinko po 17,5 taško ir tritaškius metė 50 proc. taiklumu (7/14).
Nevėžio naujokas jau artimiausiomis dienomis pradės treniruotis su komanda.