„Nevėžis“ nusileido „Pieno žvaigždėms“

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-13) ekipai pagaliau pavyko nutraukti užsitęsusią pralaimėjimų seriją. Pasvaliečiai „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybių rungtynėse namuose 79:54 (18:12, 18:19, 27:12, 16:11) sutriuškino Kėdainių „Nevėžio“ (6-13) ekipą.

Tai buvo trečioji iš eilės „Nevėžio“ nesėkmė Lietuvos krepšinio lygoje.

Po dviejų kėlinių komandas skyręs penkių taškų skirtumas Pasvalyje susirinkusiems sirgaliams dar žadėjo ataklią kovą, tačiau trečiajame kėlinyje Ramūno Cvirkos auklėtiniai sustojo ir leido Pasvalio krepšininkams dominuoti.

Trečiąjį kėlinį aikštelės šeimininkai laimėjo 27:12 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo dvidešimties taškų persvarą (63:43).

Šiame mače „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai pasižymėjo agresyviu žaidimu – pasvaliečiai per visas rungtynes metė 31 baudų metimą, kai svečiai nuo šios atžymos atakavo 17 kartų. Toks Pasvalio klubo žaidimas pasiteisino – iš 31 mėginimo sėkmingai jie metė 24 kartus.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas ir Ramone’as Moore‘as po 17, Žygimantas Skučas 11, Derrickas Low 10.

„Nevėžis“: Aleksandras Kolčenka 11, Darius Gvezdauskas ir Tayloras Kingas po 9, Ernestas Ežerskis 8.