„Nevėžis“ neatsilaikė Panevėžyje

Turnyrinės lentelės kaimynų dvikova „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse baigėsi daugiau nei užtikrinta Panevėžio „Lietkabelio“ (5-10) pergale.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 96:75 (24:17, 28:24, 19:14, 25:20) įrodė pranašumą prieš Kėdainių „Nevėžio“ (5-10) krepšininkus bei išstūmė juos iš aštuntosios vietos turnyrinėje lentelėje.

Šeimininkai perėmė mačo kontrolę pirmojo kėlinio viduryje ir artėjant ilgajai pertraukai pradėjo bėgti į priekį, spurtuodami 7:0 ir įgydami dviženklę persvarą 44:30.

Antrojoje susitikimo dalyje panevėžiečiai nemažino apsukų ir toliau didindami savo pranašumą pradėjo triuškinti varžovus – 67:48.

Tik 24 proc. taiklumu (4/17) iš toli atakavusi bei kovą dėl atšokusių kamuolių 23:32 pralaimėjusi Kėdainių komanda situacijos nepakeitė ir paskutiniajame kėlinyje bei patyrė triuškinančią nesėkmę.

„Lietkabelis“: Valdas Vasylius 16, Arnas Labuckas 15, Miljanas Pavkovičius 13, Jermaine‘as Love‘as 11, Artūras Valeika 10.

„Nevėžis“: Mindaugas Kupšas 16 (10 atk  kam.), Saahas Nimley, Simonas Kymantas ir Vaidotas Volkus po 11, Ernestas Ežerskis 8.
Šaltinis: basketnews.lt