„Nevėžis“ namuose įveikė „Šiaulius“

Pergalę po dviejų pralaimėjimų iš eilės „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate iškovojo Kėdainių „Nevėžio“ (8-15) krepšininkai. Ramūno Cvirkos auklėtiniai permainingose rungtynėse savo aikštėje 82:79 (21:22, 27:18, 10:17, 24:21) antrą kartą šį sezoną nugalėjo „Šiaulių“ (10-12) ekipą.

„Nevėžis“ dviženklę persvarą buvo įgijęs dar prieš ilgąją pertrauką, kada Mindaugas Kupšas pelnė penkis taškus, Darius Gvezdauskas pridėjo du bei aikštės šeimininkai pirmavo 48:37.

Visgi antrąją mačo pusę „Šiaulių“ krepšininkai pradėjo visiškai kitomis nuotaikomis – jie surengė galingą spurtą 15:4 ir trečiojo ketvirčio viduryje išlygino rezultatą – 52:52.

Nuo tada susitikimas vyko taškas į tašką, o pirmaujanti ekipa keitėsi kelis kartus. Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio viduryje, kai abi baudas pataikęs Assemas Marei svečiams suteikė trijų taškų pranašumą – 71:68.

Tuomet Aidas Viskontas atsakė penkiais taškais, „Nevėžis“ laimėjo atkarpą 7:0 ir susigrąžino minimalų pranašumą – 75:71.

Prieš prasidedant priešpaskutinei minutei, po dar dviejų Marei taškų „Šiaulių“ deficitas buvo minimalus – 76:77, bet jis greitai padidėjo iki penkių taškų, kai keturias baudas iš eilės realizavo Kupšas – 81:76.

Gintarui Leonavičiui dar pavyko atsakyti taikliu dvitaškiu, tačiau lemiamu metu šiauliečiams išsigelbėti neleido klaidos.

„Nevėžis“: Darius Gvezdauskas 23, Oleksandras Kolčenka 16, Mindaugas Kupšas 12, Tayloras Kingas 9.

„Šiauliai“: Assemas Marei 21 (10 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 15, Davidas Dudzinskis 14 (8 atk. kam.), Mike’as Scottas 9.

Šaltinis: basketnews.lt