„Nevėžis“ krito prieš sostinės klubą

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 100:61 (24:12, 29:16, 17:16, 30:17) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Šeimininkai nuo pat pradžių ėmė spausti svečių krepšininkus ir spurtavo 11:2, o kėlinį „Rytas“ užbaigė laimėdamas rezultatu 24:12.

Antrajame ketvirtyje vilniečiai įjungė dar aukštesnę pavarą ir vedami Mindaugo Girdžiūno, pataikiusio tris tolimus metimus iš eilės, kėlinį laimėjo 29:16. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo „Rytui“ pirmaujant net 25 taškų skirtumu (53:28).

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, o šeimininkai, liepę varžovams sekti paskui greitą namų komandos tempą, ir vėl didino pranašumą. Po trečiojo kėlinio ekipos link savo atsarginių žaidėjų suolelių patraukė vilniečiams pirmaujant 70:44.

Lemiamame ketvirtyje vaizdas nepasikeitė – formalumus susitvarkęs „Rytas“ šventė pergalę rezultatu 100:61.

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas 18, Martynas Varnas 14, Giedrius Maldūnas 10 (7 atk. kam.).

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 17, Dominique Suttonas 15 (5 atk. kam.), Martynas Echodas 14 (10 atk. kam.).