„Nevėžis“ Kaune pralaimėjo „Žalgiriui“

Žalgiriečiai savo žiūrovų akivaizdoje 94:68 (23:15, 23:22, 26:10, 22:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

Kiek geriau susitikimą pradėjo „Nevėžis“ (5:2), bet „Žalgirio“ 5 taškai iš eilės išvedė šeimininkus į priekį – 7:5. Likus 3 minutes rezultatas buvo lygus (11:11), o tada kauniečiai laimėjo atkarpą 7:0 – 18:11. „Nevėžis“ buvo priartėjęs (15:20), tačiau Beno Udrihas paskutinę sekundę įmetė tritaškį – 23:15.

Antrajame ketvirtyje dėjimų šou pradėję šeimininkai ėmė dėti pamatus pergalei. Po efektingų Brandono Davieso ir Aarono White‘o skrydžių skirtumas tapo dviženkliu – 33:19.

Nors prieš pat ilgąją pertrauką „Nevėžis“ trumpam buvo priartėjęs 37:43, „Žalgiris“ trečiajame ketvirtyje įsisiautėjo ir po laimėtos atkarpos 25:5 įgijo rekordinę persvarą 68:42.

Paskutiniajame kėlinyje abejonių dėl nugalėtojų jau nebuvo, o žaidimo kontrolės iš savo rankų nepaleidę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nuskambėjus finalinei sirenai šventė pergalę.

„Margiris dar nežino mūsų žaidimo, jam sunku žaisti įžaidėjo pozicijoje, bet jis išmoks ir pripras. Tadas kartais priima klaidingus sprendimus ir nejaučia žaidimo. Tai yra nepatyrimas“, – kalbėjo R. Cvirka.

„Nevėžis“: Vladislavas Koreniukas 20 (9 atk. kam.), Gabrielius Maldūnas 11, Jamesas Woodardas 9.

„Žalgiris“: Gytis Masiulis 19 (11 atk. kam.), Beno Udrihas 18 (7 rez. perd.).