„Nevėžis“ iškovojo pergalę Utenoje

Keturių pralaimėjimų seriją „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate nutraukė Kėdainių „Nevėžio“ (6-10) komandos krepšininkai.

Ramūno Cvirkos treniruojami kėdainiečiai išvykoje 92:88 (18:19, 28:22, 17:19, 29:28) parklupdė pirmenybių bronzininkus Utenos „Juventus“ (9-8) žaidėjus ir revanšavosi jiems už dramatišką nesėkmę pirmajame varžybų rate.

Antrajame ketvirtyje į priekį išsiveržę kėdainiečiai dviženklę persvarą susikrovė po ilgosios pertraukos, kada trečiąjį kėlinį pradėjo atkarpa 6:1 ir komandas skyrė 10 taškų (52:42).

Vėliau „Nevėžis“ buvo įgijęs rekordinį – 13 pranašumą (61:48), bet aikštės šeimininkai ketvirtį baigė spurtu 8:0 ir sugrįžo į rungtynes (60:63).

Ketvirtojo kėlinio viduryje Laurynui Samėnui pataikius iš tritaškio zonos, „Juventus“ deficitas tapo minimalus (72:73) ir Antano Sireikos auklėtiniai turėjo du šansus persverti rezultatą, bet jais nepasinaudojo.

Svečiai į nerezultatyvias „Juventus“ žaidėjų atakas atsakė taškais ir vėl padidino savo persvarą (81:74).

Prasidėjus paskutinei minutei, taiklus Spencerio Butterfieldo metimas iš toli buvo sugrąžinęs intrigą į rungtynes (83:86), tačiau vėliau dar du Utenos komandos žaidėjų metimai iš skriejo pro šalį, o baudų metimais persvarą padidinę Cvirkos auklėtiniai įtvirtino savo pergalę.

„Juventus“: Rolandas Alijevas 20 (12 rez. perd.), Edgaras Želionis 15, Arminas Urbutis 12, Egidijus Dimša 12, Spenceris Butterfieldas 11.

„Nevėžis“: Darius Gvezdauskas 22, Mindaugas Kupšas 19, Tayloras Kingas 16, Vaidotas Volkus 13.

Šaltinis:Basketnews.lt