„Nevėžio“ komandoje – du naujokai

Kėdainių „Nevėžis“ pradėjo komandos komplektacijos darbus artėjančiam sezonui.  Kėdainių ekipos sudėtį papildė du naujokai – Gintautas Matulis ir Rytis Juknevičius, kurie praėjusį sezoną rungtyniavo Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandoje.

Gintautas Matulis 2016–2017 m. sezone tapo NKL finalo serijos naudingiausiu žaidėju.

31 metų 195 cm ūgio G.Matulis NKL čempionate vidutiniškai pelnydavo po 14 taškų, atkovodavo po 3,8 kamuolio, atlikdavo po 2,2 rezultatyvaus perdavimo bei per rungtynes rinkdavo po 15,8 naudingumo balo.

Kitas „Nevėžio“ naujokas – R.Juknevičius. Įžaidėjas NKL lygoje įmesdavo po 9,6 taško, atkovodavo po 2,5 kamuolio, atlikdavo po 4,6 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo po 12 naudingumo balų.

Abu komandos naujokai jau turi LKL patirties. G.Matulis 2009–2014 m. sezonuose atstovavo Utenos „Juventus. R.Juknevičius 2014–2016 m. vilkėjo Alytaus „Dzūkijos“ marškinėlius.

„Kėdainių pasiūlymas, lyginant su kitais, buvo pats konkrečiausias ir įdomiausias. Su aiškia vizija, tikslais ir norais. Pasitarėme su šeima ir nusprendėme nebelaukti. Labai džiaugiuosi,kad vėl pasirašiau kontraktą su LKL komanda. Tai buvo mano didžiausias noras nuo to laiko, kai grįžau į Nacionalinę krepšinio lygą.  Artėjančiame sezone laukia daug įššūkių. Tikiu, kad Kėdainiuose bus šiltas sirgalių palaikymas, o jiems atsidėkodami atiduosime visas jėgas kovodami aikštelėje dėl pergalių!“, – mintimis dalijosi G.Matulis.

„Taip pat, labai smagu, kad R.Juknevičius ir vėl bus komandos draugas. Bus ką patreniruoti baudas mėtyti“,  –  juokavo „Nevėžio“ naujokas.

Primename, kad „Nevėžio“ komanda turi sutartis su V.Volkumi, J.Love‘u, A.Bertašiumi.