„Neptūnas“ nugalėjo „Nevėžį“

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 81:64 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Rungtynių pradžia buvo nerezultatyvi abiems komandoms, o po pirmojo kėlinio 4 taškų pranašumą turėjo „Neptūnas“ (15:11). Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis – „Nevėžis“ laimėjo kėlinį 6 taškų persvara ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 35:33.

Trečiajame kėlinyje klaipėdiečiai įjungė aukštesnę pavarą ir susigrąžino prarastas pozicijas (57:51). Lemiamame ketvirtyje „Neptūnas“ vis didino persvarą, kol ši pasiekę rekordinę ribą (81:62) ir šventė pergalę – 81:64.

„Žaidėme taip, kad nei žaidėjai žinojo ką žaidžia, nei trys minutinės pertraukėles jiems padėjo“, – nusivylęs auklėtinių žaidimu buvo Ramūnas Cvirka.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 21 (4/6 trit., 5 rez. perd.), Giedrius Staniulis 12 (8 atk. kam.), Aleksandras Zacharovas 8, Gabrielius Maldūnas 6.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 21 (12 atk. kam., 33 n.b.), Renaldas Seibutis 14, Laimonas Kisielius 12, Simas Galdikas 11, Tomas Delininkaitis 8, Mindaugas Kačinas 7 (9 atk. kam.).