Namuose įveikta „CBet“ komanda

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai pasiekė dar vieną pergalę namuose. Šį kartą antrojo rato rungtynėse rezultatu 73:70 (18:19; 19:8; 20:17; 16:26) įveikta Prienų „CBet“ ekipa.

Šeimininkai labai gerai sužaidė antrojo kėlinio pabaigą ir po dviejų kėlinių turėjo 10 taškų persvarą, kurią po ilgosios pertraukos pavyko dar ir padidinti. Svečiai iš Prienų ginklų nesudėjo ir ketvirtajame kėlinyje spurtavo rezultatu 16:0. Laiku susiėmę šeimininkai sėkmingiau sužaidė pačią rungtynių pabaigą ir įsirašė ketvirtąją pergalę šiame sezone.

Puikias rungtynes sužaidė dar vieną dvigubą dublį surinkęs Viny Okouo, kuris pelnė 19 taškų ir atkovojo 15 kamuolių. Laurynas Beliauskas prie pergalės pridėjo 14 taškų. Georgios Kalaitzakis surinko 10 taškų, o brolis dvynys Panagiotis Kalaitzakis pelnė 9 taškus ir rungtynes baigė turėdamas 21 naudingumo balą.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Laurynas Birutis, kurio sąskaitoje 18 taškų.