Mato Juciko metimas lėmė dramatišką pergalę

Kėdainių „Nevėžio“ (5/11) krepšininkai 2019 metus baigė dramatiška pergalę prieš Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (5/11) komandą. Šį kartą sėkmė rungtynių pabaigoje buvo kėdainiškių pusėje ir rezultatu 88:87 (21:20; 20:29; 18:19; 29:19) pavyko iškovoti puikią pergalę.

Rungtynės prasidėjo apylygiu komandų žaidimu, bet svečiai kur kas geriau sužaidė antrąjį rungtynių kėlinį ir po dviejų kėlinių pirmavo 8 taškų persvara. Trečiajame kėlinyje ir vėl vyko apylygė kova, o ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai iš Pasvalio buvo pasiekę rekordinę 12 taškų persvarą. Kėdainių „Nevėžio“ nesiruošė sudėti ginklų ir daugiausiai Mato Juciko bei brolių Kalaitzakių pastangomis skirtumą sumažino vos iki 1 taško. Paskutinė ataka priklausė šeimininkams, kurios metu Matui Jucikui pavyko įmušti  kamuolį į krepšį. Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ puolėjo Arvydo Šikšniaus desperatiškas metimas tikslo nepasiekė ir Kėdainių ekipa kartu su savo fanais šventė puikią pergalę.

Ir vėl puikias rungtynes sužaidė Laurynas Beliauskas, kuris pelnė 16 taškų (3/6 trit.). Sezono rungtynes sužaidė Matas Jucikas, kuris pelnė 15 taškų ir puikiai darbavosi gynyboje. Panagiotis Kalaitzakis surinko 13 taškų, o brolis dvynys Georgios Kalaitzakis pelnė 12 taškų (8 atk. kam.).

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė Johnas Gillonas, kurio sąskaitoje 21 taškas.