Komandos lyderis Ch. Collinsas žaidžia atsisveikinimo rungtynes

Iškart po šiandienos Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionato rungtynių Alytuje su vietos „Dzūkija“ Kėdainių „Nevėžio“ lyderis Chauncey Levant Collinsas paliks Lietuvą.

„Nevėžis“ už išpirką perleido įžaidėjo Ch. Collinso kontraktą turtingam Rusijos krepšinio klubui – Vladivostoko „Spartak Primorye“.

24-erių metų amerikietis gynėjas visais statistikos rodikliais lenkė LKL vidurkį: per 19 Lietuvoje sužaistų „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynių vidutiniškai kiekvienose rinko 14,4  taško, atkovojo 3,2 kamuolio, atliko 3,1 rezultatyvaus perdavimo, o jo naudingumo koeficientas buvo 13,7 balo.

Išvykus Ch. Collinsui ir dėl traumos iš rikiuotės iškritus Aidui Einikiui, „Nevėžis“ be antrosios pozicijos žaidėjo neliks.

Jau rytoj,  pirmadienį, į Kėdainius atvyksta Amerikos ir  Nigerijos pilietybę turintis Zaid Hearst. 27-erių metų, 193 cm ūgio gynėjas 2016-2017 m. sezone buvo rezultatyviausias Ispanijos „Gold“  lygos žaidėjas, o praėjusiame sezone – rezultatyviausias Italijos II lygos „Riete“ komandos krepšininkas.

www.lkl.lt, BNS.lt nuotr.