KMT turnyras pradėtas pergale!

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai pergale pradėjo Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą. Kėdainių krepšininkai rezultatu 102:70 (28:23; 21:15; 27:15; 26:17) išvykoje sutriuškino Molėtų „Ežerūno“ ekipą.

Intriga šiose rungtynėse laikėsi tik pirmąjį kėlinį, kurį svečiai iš Kėdainių laimėjo 5 taškų skirtumu. Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė dviženklis taškų skirtumas, o antroje rungtynių pusėje Kėdainių „Nevėžio“ pranašumas tik augo.

Pergalė 32 taškų skirtumu reiškia, kad komanda viena koja jau kitame Karaliaus Mindaugo taurės etape. Norint į jį patekti, atsakomosiose rungtynėse kėdainiškiams būtina neiššvaistyti šiose rungtynėse susikrauto pranašumo.

Įdomu tai, kad svečiai iš trijų taškų zonos atakavo net 61% tikslumu ir pagerino šio turnyro tritaškių taiklumo rekordą, kuris priklausė Kauno „Žalgirio“ komandai (58%). Be to, „Nevėžio“ gretose taškus pelnė visi rungtynėms registruoti krepšininkai.

Rezultatyviausiai žaidė 20 taškų (5/7 tritaškiai) pelnęs Jaelan Sanford. Po 15 taškų prie pergalės pridėjo Matas Jucikas ir Kevin Cham. 14 taškų (4/4 tritaškiai) Lauryno Beliausko sąskaitoje.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Ignas Lukošius, kurio sąskaitoje 14 taškų.

Antrosios šios poros rungtynės įvyks spalio 29 dieną, Kėdainiuose.