Kėdainiuose praūžė „WU 3×3“ krepšinio turnyras

Saulėtą balandžio 30 dieną, šeštadienį, Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centro sporto aikštynas dūzgė kaip bičių avilys. Jame varžėsi 12 kėdainiškių gatvės krepšinio komandų. „Western Union Foundation Lithuania“ ir Lietuvos krepšinio lygos LKL organizuojamame jaunimo „WU 3×3“ krepšinio turnyre nugalėtojų laurais dalijosi trys komandos. 13-15m. vaikinų grupėje aukso medaliais pasipuošė komanda „Sajanai“, 19-21 m. grupėje triumfavo „Pažengę“, o merginų grupės nugalėtojomis tapo komanda „Versace“.

Mūsų fondo ir LKL organizuotas turnyras išties sutraukė gausų būrį sportininkų ir juos palaikančių šeimų. Džiugu, kad galime prisidėti prie jaunosios kartos sportinio aktyvumo skatinimo. Mes tikime, kad aktyvus ir prasmingas laisvalaikis kuria tvarius bendruomenių ir kartų santykius, taip pat  prisideda prie jaunosios kartos tobulėjimo ir kasdienės gerovės skatinimo“, – teigė „Western Union Foundation Lithuania“ prezidentas Sergej Sidorov.

Turnyre jėgas išbandė jaunieji Kėdainių krepšinio entuziastai, kurie varžėsi trijose amžiaus grupėse: 13 – 15 metų, 16 – 18 metų ir 19 – 21 metų. Turnyras organizuotas kaip dalis LKL „Kilnios širdies“ projekto, kuriuo siekiama skatinti jaunimo sportinį aktyvumą ir asmeninį tobulėjimą.

„Džiaugiamės, kad pavyko surinkti net 24 komandas, o keturios iš jų buvo merginų. Norisi padėti Kėdainių „Nevėžio“ klubui, nepalikti jų nuošalyje, todėl LKL kartu su „Western Union“ organizuoja tokius socialinius projektus visoje Lietuvoje. Norime didelį dėmesį skirti socialinei atsakomybei, įtraukti vaikus į teisingą laisvalaikio praleidimo formą ir žinoma populiarinti krepšinį“, – sakė LKL projektų vadovas Edgaras Stankevičius.