K. Apsitis: „Nevėžis“ – ištroškęs laimėti

Kėdainių „Nevėžio“ priekinę liniją užvakar sustiprino legionierius iš Latvijos, 25-erių metų, 199 cm ūgio lengvojo krašto puolėjas Karlis Apsitis.

Antradienio vakarą latvis su naujaisiais komandos draugais jau pildė „Nevėžio“ trenerių derinius ant Kėdainių arenos parketo, mat naujoko debiutas – jau šįvakar, trečiadienį, Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionato rungtynėse namuose su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

Kolektyvas, regis, tikrai geras. Komanda – jauna, ambicinga. (K. Apsitis)

Tarpsezoniu pateko į lietuvių akiratį

Profesionalaus krepšininko karjerą puolėjas K. Apsitis pradėjo prieš penkerius metus gimtojoje Latvijoje.

Yra žaidęs Rygos, Valmieros ir Ogrės ekipose… tol, kol šis patekęs į Virginijaus Šeškaus diriguojamo Prienų–Birštono „Vytauto“ akiratį.

„Po dviejų mėnesių šio sezono pradžioje mūsų keliai išsiskyrė. Ir tam yra priežasčių. Tai – pirmasis mano sezonas už Latvijos ribų. Visai nauja patirtis, reikalaujanti išmokti daug naujų dalykų. Kartu su Prienų–Birštono „Vytautu“ pralaimėjome nemažai rungtynių. Visa komanda norėjo laimėti, sekė rungtynės po rungtynių… bet pergalių nebuvo. Klubas ėmėsi permainų. Pakeitimai buvo du – aš ir amerikietis Bradley Tinsley“, – tik pradedąs apšilinėti kojas „Nevėžyje“, po vakarinės treniruotės Kėdainių arenoje kalbėjo K. Apsitis.

Be krepšinio nesėdėjo

Ir nors „Vytauto“ ekipą latvis paliko spalio pabaigoje, tikina legionierius koją ant kojos susidėjęs naujų pasiūlymų nelaukęs – treniravosi ir fizinę formą palaikė savarankiškai ir Latvijos krepšinio komandoje.

Tai – pirmasis mano sezonas už Latvijos ribų. (K. Apsitis)

„Sunkiai dirbau, treniravausi kartu su Liepojos „Liepoja“. Tačiau su klubu buvome sutarę (taip, kaip R. Kuksiks su Kėdainių „Nevėžiu“ – aut. past.), kad, vos tik gavęs šansą dar kartą išbandyti save Lietuvoje ar kitoje stiprioje lygoje, išvyksiu, – pasakojo lengvasis krašto puolėjas iš Latvijos. – Tai – antrasis mano šansas šiame sezone. Tikslas – su naujaisiais komandos draugais laimėti kiekvienas rungtynes.“

Džiaugiasi jaunais komandos draugais

Paklaustas apie naujuosius komandos draugus, latvis akcentuoja tai, kad komanda – labai jauna. „Kolektyvas, regis, tikrai geras. Komanda – jauna, ambicinga. Ji išalkusi pergalių. Kėdainių „Nevėžis“ nori laimėti. Gera patekti į tokią atmosferą“, – šyptelėjo Kėdainių „Nevėžio“ naujokas.