G.Maldūnas sustiprino „Nevėžį“

24-erių metų 206 cm ūgio puolėjas Gabrielius Maldūnas sustiprino Kėdainių „Nevėžį“.

Šiam krepšininkui tai bus debiutas stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje.

Aukštaūgis ketverius metus praleido prestižiniame Dartmuto koledže ir rungtyniavo NCAA čempionate. Po koledžo jo karjera pakrypo į Ispanijos antrąją lygą, kurioje rungtyniavo Hueskos „Penas“ ir Palensijos „Quesos Cerrato“ klubuose.

Po antrojo sezono antrojoje Ispanijos krepšinio lygoje krepšininkas buvo išplatinęs pranešimą, kad baigia krepšininko karjerą, tačiau apsigalvojo, o savo sprendimą pakomentavo taip: „Ispanijoje antras sezonas buvo labai nekoks ir buvau nusivylęs krepšiniu ir galvojau kad tikrai nesulauksiu susidomėjimo iš LKL klubų.Kaip tik pasibaigus sezonui gavau pasiūlymą dirbti „Nordea“ banke ir jį po ilgo svarstymo priėmiau ir buvau pasiruošęs pradėti naują karjeros etapą. Vasaros eigoje gavau labai viliojantį „Nevėžio“ pasiūlymą ir juo susidomėjau. Lietuvoje niekada nesu žaidęs tai labai norėjosi rungtyniauti prie namų, šeimos, draugų, kurie jau ilgą laiką nėra manęs matę rungtyniaujančio“, – kalbėjo G.Maldūnas

Praėjusiame sezone G.Maldūnas per 15 minučių vidutiniškai rinko 5,2 taško, 3,7 atkovoto kamuolio, 0,5 rezultatyvaus perdavimo ir 5,6 naudingumo balo.