Nuo pat rungtynių pradžios pirmavusi Alytaus „Dzūkijos“ įveikė „Nevėžį“ ir iškovojo pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Alytiškiai 79:75 palaužė Kėdainių „Nevėžio“ klubą ir nutraukė kėdainiečių pergalių seriją.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai, o po pirmojo kėlinio trimis taškais pirmavo „Dzūkija“ (19:16). Kieta kova tęsėsi ir antrajame ketvirtyje, po kurio minimalų pranašumą išlaikė svečiai – 36:35.

Po ilgosios pertraukos alytiškiai buvo atitolę dviženkliu skirtumu (57:46), tačiau susiėmęs „Nevėžis“ prieš lemiamą ketvirtį vėl priartėjo (57:61).

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus dvi minutes „Nevėžis“ priartėjo iki 2 taškų (62:64), tačiau Paulius Petrilevičius pelnė 6 taškus ir alytiškiams suteikė 5 taškų persvarą (72:67).

Prasidėjus paskutinei minutei „Dzūkija“ pirmavo 6 taškais,  Rytis Juknevičius sėkmingu reidu šeimininkų deficitą sumažino iki 4 taškų. Visgi Gediminas Žalalis likus 24 sekundėms smeigė tritaškį ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

„Nevėžio“ ekipoje Vladislavas Koreniukas surinko 17 taškų, Gintautas Matulis pridėjo 12 taškų, o Justo Tamulio, Valerijaus Likhodėjaus ir Rihardo Kuksiko sąskaitoje po 11 taškų.

Alytaus komandoje išsiskyrė 18 taškų pelnęs Paulius Petrilevičius, Alejandro Hernandezas pridėjo 14, Anatolijus Kaširovas pelnė 12.