„Dzūkija“ išsivežė pergalę iš Kėdainių

„Betsafe–LKL“ pirmenybėse Alytaus „Dzūkijos“ komanda su Artūru Jomantu priešakyje svečiuose 74:68 (25:13, 10:18, 20:13, 19:24) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

Aido Einikio iniciatyva „Nevėžis“ rungtynių pradžioje buvo išsiveržęs į priekį (8:3), tačiau „Dzūkija“ greitai žaidimą perėmė į savo rankas po kelių tolimų metimų, kuriuos pataikė Mindaugas Sušinskas ir Paulius Danisevičius – 18:10

Nors skirtumas greitai tapo dviženklis, spurtu 8:0 „Nevėžis“ vėl įvedė lygybę – 29:29. Vis tik antrą ketvirtį svečiai baigė sėkmingiau ir turėtą pranašumą tik padidino po didžiosios pertraukos – 47:34.

Maksimalus „Nevėžio“ pasiekimas buvo 12 iki 4 taškų sumažintas deficitas (63:67), likus pusketvirtos minutės, tačiau Kendrickas Brownas rinko svarbius taškus, baudos metimą išnaudojo ir Dominykas Domarkas, tad tvirtesnė pabaiga garantavo pergalę „Dzūkijai“.

„Nevėžis“: G.Maldūnas 13, A.Einikis ir M.Varnas po 12, N.Balashovas 10.
„Dzūkija“: K.Brownas 20, D.Domarkas 13, E.Dimša 10.