Dviejų pratęsimų trileryje – „Skycop“ triumfas

Svarbioje „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės kaimynų akistatoje – itin dramatiška didelę persvarą iššvaisčiusios Prienų „Skycop“ komandos pergalė.

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namie po dviejų pratęsimų 96:93 (22:13, 19:11, 12:18, 12:23, 31:28) triumfavo prieš Kėdainių „Nevėžį“.

Pirmoje susitikimo pusėje dominavę „Skycop“ krepšininkai trečiojo kėlinio viduryje dar triuškino varžovus 49:28, tačiau „Nevėžis“ sugebėjo įspūdingai atsitiesti.

Kėdainių klubo vyriausiasis treneris Darius Dimavičius išvarė nesėkmingai žaidusį lyderį Chauncey Collinsą į rūbinę, o be jo likęs „Nevėžis“ pradėjo vytis varžovus.

Puolime įsibėgėję svečiai laimėjo atkarpą 25:8 bei ketvirtojo kėlinio viduryje sumažino atsilikimą iki 4 taškų – 53:57.

Mike’as Bruesewitzas ketvirtajame kėlinyje likus žaisti minutę tritaškiu padidino „Skycop“ persvarą iki 7 taškų (65:58), bet paskutinę minutę penkis taškus iš eilės pelnęs Ignas Labutis priartino „Nevėžį“ 63:65.

Negana to, paskutinėmis sekundėmis prieniškiai suklydo, o kamuolį perėmęs Gabrielius Maldūnas persivarė jį per visą aikštę ir pataikęs iš po krepšio išlygino rezultatą 65:65.

Prienų ekipa dar turėjo 6 sekundes savo atsakymui, o paskutinę sekundę teisėjai sušvilpė pražangą prieš Darjušą Lavrinovičių, tačiau galimai pergalingų baudos metimų jam mesti neleido – po vaizdo peržiūros pražanga buvo anuliuota.

Pratęsime M. Bruesewitzas smeigė dar du svarbius tritaškius ir leido „Skycop“ atitrūkti 76:70, bet svečiai ir vėl išsigelbėjo – likus žaisti 2 sekundes rezultatą tritaškiu išlygino ir antrąjį pratęsimą išplėšė A. Parkeris.

Lemtingu tapo Vytenio Lipkevičiaus tritaškis, pataikytas antrajame pratęsime likus žaisti 38 sekundes. Po jo prieniškiai išsiveržė į priekį 92:89.

Likusį laiką komandos keitėsi taikliais baudų metimais, kol paskutiniosiomis sekundėmis lemiamoje atakoje netaikliai iš toli atakavęs Adonte Parkeris galiausiai leido šeimininkams džiaugtis pergale.

„Nevėžis“: Adonte Parkeris 26 (4/14 trit.), Gabrielius Maldūnas 22 (10/15 dvit.), Regimantas Miniotas 14 (17 atk. kam.), Ignas Labutis 11.

„Skycop“: Mike‘as Bruesewitzas 21, Ovidijus Varanauskas 20, Anthony Lee 19.