Charakterį pademonstravęs „Nevėžis“ nusileido „Neptūnui“

Kėdainių „Nevėžio“ (4/22) ekipai ir toliau nepavyksta išbristi iš pralaimėjimų liūno. Be traumuotų Martino Junakovičiaus, Igno Labūčio ir Aido Einikio rungtyniavęs „Nevėžis“ sugebėjo panaikinti 18 taškų deficitą, tačiau vis tiek buvo priverstas pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ (20/6) pranašumą 70:78 (20:20, 14:25, 18:21, 18:11).

Tai buvo aštuntasis „Nevėžio“ pralaimėjimas iš eilės „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

„Nevėžio“ ekipa pradėjo rungtynes kiek geriau, tačiau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 20:20. „Nevėžis“ antrąjį ketvirtį pasitiko duobėje, o po „Neptūno“ spurto 10:0 kėdainiečiai turėjo dviženklį deficitą (20:30).

Nors N. Balašovo vedamas „Nevėžis“ spurtavo 5:0 ir nubraukė savo deficitą per pusę (25:30), aikštės šeimininkai į ilgąją pertrauką išėjo atsilikdami 11 taškų – 34:45.

Trečiajame kėlinyje kėdainiečių deficitas dar padidėjo, o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė jau 14 taškų (52:66). Vis dėlto, „Nevėžio“ ekipa ginklų nesudėjo ir ketvirtojo kėlinio pradžioje sumažino deficitą iki vienženklio (63:70).

„Nevėžis“ apsukų ir toliau nemažino, o likus žaisti keturias minutes komandas skyrė jau tik du taškai – 70:72.

Vis dėlto, per likusį laiką „Nevėžis“ nesugebėjo pelnyti taškų ir dar kartą paleido „Neptūną“ į priekį.

„Nevėžis“: Adonte Parkeris 19 (3/10 trit.), Nikita Balašovas 18, Zaidas Hearstas 10 (4/13 met.), Martynas Varnas 8, Gintautas Matulis 5.

„Neptūnas“: Lorenzo Williamsas 11, Osvaldas Olisevičius ir Gytis Masiulis po 10, Laurynas Bieliauskas ir Tomas Delininkaitis po 9.