Ch. Collinsas: „Nevėžis“ išliks PUIKI komanda“

Šį vakarą Kėdainių „Nevėžio“ legionierius Chauncey Levant Collinsas sužaidė paskutiniąsias savo rungtynes šiame Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezone. Išvykos rungtynėse Alytuje amerikietis surinko 20 taškų. 

Prieš išvykdamas į Rusiją, kur nuo šiol vilkės Vladivostoko „Spartak Primorye“ ekipos marškinėliais, įžaidėjas tinklapiui www.kknevezis.lt davė paskutinį interviu šiame sezone.

– Kėdainiuose prabėgo pusmetis. Kokį įspūdį jums paliko šis miestas, Lietuva apskritai ir stipriausia šalies krepšinio lyga? 

– Kėdainiai – nedidelis, bet jaukus miestas. Lietuva man patinka. Tai – šalis su labai daug šviesių asmenybių.

„Nevėžio“ sirgaliai – ypatingai malonūs. Jie mane sutiko, priėmė, pamilo ir liko mano pusėje net komandai pralaimint (šypteli).

„Betsafe–LKL“ – nėra nė ką ir kalbėti – labai stipri, profesionali lyga, stipriausia, kurioje man teko rungtyniauti per visą savo karjerą. Džiaugiuosi savo sprendimu atvykti į Lietuvą ir išbandyti save „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. Šios patirties nė už ką nekeisčiau į jokią kitą.

– Geriausias savo sezono rungtynes sužaidėte visai neseniai, išvykoje su Kauno „Žalgiriu“: pelnėte 29 taškus, surinkote 30 naudingumo balų, o jūsų vedama komanda buvo netoli pergalės prieš LKL čempionų titulą ginančius „žalgiriečius“. Tiesa, tai – ne vienintelės rungtynės, kuriose jums pavyko blykstelti. Kas lėmė puikų sezoną Lietuvoje? Pasitikėjimas savimi, fortūna, o galbūt komandos draugai, nulipdę jums palankias progas?

– Viskas kartu, veikiausiai. Trenerių sudaryti deriniai, leidžiantys man atsidurti atakos smaigalyje. Aš žinojau savo svarbą „Nevėžiui“, gavau savo šansą ir priėmiau šį iššūkį. Užtikrintai dariau tai, ką moku geriausia – „žudyti“ (šypteli).

– Ar tarpsezoniu, sukirsdamas rankomis su reprezentacine Kėdainių krepšinio ekipa, tikėjotės tokio puikaus asmeninio pasirodymo?

– Žinojau, kad teks stengtis ir labai sunkiai dirbti. Norėjau parodyti save, savo talentą ir, žinoma, savo… šypseną (juokiasi).

Aš sugebu valdytis ir save kontroliuoti, tad buvau užtikrintas, jog su komandos draugais, treneriais ir „Nevėžio“ vadovais sutarti man seksis. Ir tai man išties pavyko, kadangi aikštėje aš atsakingai vykdau nurodymus, o už aikštės ribų esu atsipalaidavęs, neproblematiškas žmogus.

Kėdainiuose man viskas tiko ir patiko, bet priėmiau sprendimą, kuris man šiuo metu parankiausias.

Žinoma, apmaudu, kad 2018-2019 m. sezono Kėdainiuose taip ir neužbaigsiu, neprisidėsiu prie to, kad ekipa iškovotų daugiau pergalių… Bet turiu galvoti apie ateitį, kuo geresnį, sotesnį ir užtikrintesnį gyvenimą, kurį tik galiu pasiūlyti savo šeimai.

Pasiilgsiu savo komandos draugų. Lietuvoje praleidau šešis mėnesius, natūralu, kad su daugeliu iš jų labai susibičiuliavome.

Tačiau nenusiminkite – „Nevėžis“ vis tiek išliks PUIKI komanda, nes aš matau, kaip visi komandoje sunkiai dirba ir kasdien uoliai stengiasi dėl geresnio rezultato.

Be to, komandoje lieka Adonte Parkeris, kuris – ne ką mažesnis „žudikas“ negu aš (šypteli).

Kėdainiuose išmokau išlikti ambicingas, atkaklus ir užsispyręs – nepaisant jokių aplinkybių.