Čempionams pasipriešinti nepavyko

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams nepavyko rimčiau pasipriešinti Kauno „Žalgirio“ komandai. Rezultatu 63:92 (13:17; 16:32; 13:25; 21:18) nusileista svečiams iš Kauno.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygė kova, tačiau antrojo kėlinio metu svečiai ijungė Eurolygos rėžimą ir tapo nebepavejami. Šiose rungtynėse buvo ir džiugių dalykų – Lietuvos krepšinio lygoje debiutavo jaunasis kėdainiškis Matas Razbadauskas, kuris dar ir pelnė 4 taškus. Taip pat, būrio skautų akivaizdoje gerus individualius pasirodymus surengė broliai Kalaitzakiai. Georgios pelnė 21  tašką, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Jo brolis Panagiotis surinko 14 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė vos vieną metimą prametęs ir 15 taškų pelnęs Edgaras Ulanovas.