Būkite su mumis!

Mes dovanojame Jums pergales ir dalijamės su Jumis pačiomis gražiausiomis emocijomis. Esame šalia Jūsų. Be Jūsų – nebūtų ir mūsų.

Visai nesudėtingai ir be didesnių pastangų Jūs galite prisidėti prie Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ gyvavimo – galite klubui paskirti 2 procentus nuo valstybei jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Visi ir kiekvienas be išimties sirgalius mūsų klubui yra labai svarbus, mes stengiamės suteikti Jūms kuo daugiau gerų emocijų bei neužmirštamų akimirkų, todėl tikimės, kad Jūs prisidėsite prie klubo gyvavimo.

Kartu su Jumis mes formuojame pozityvų požiūrį garsinant savo kraštą ir visą Lietuvą. Tiesiogiai prisidėkite prie KK „Nevėžis“ pergalių ir gero žaidimo pervesdami 2% pajamų mokesčio į klubo sąskaitą!

Visos pervestos lėšos bus skirtos tik komandos labui.

Nusprendus paskirti 2 % sumokėto pajamų mokesčio krepšinio klubui „Nevėžis“:

Įeikite į savo el.bankininkystės sistemą ir pasirinkite punktą E-paslaugos. Tuomet spauskite VMI Deklaracijos (Prisijungti), dar toliau prisijungti prie „EDS“.

Padarius šiuos veiksmus jus nukelia į jūsų asmeninę mokesčių deklaravimo sistemą. Tada paspauskite ant savo vardo pavardės ir dešiniame šone pasirinkite punktą Paramos skyrimas. To puslapio apačioje rasite FR0512 v.2 formos eilutę. Eilutės dešinėje pusėje yra pasirinkimas Forma elektroniniam pildymui ir paspauskite pirmą ikonėlę, kuri leis jums tiesiogiai formą pildyti portale.

Užpildžius formą turite paspausti mygtuką PATEIKTI.

Jeigu kyla papildomų klausimų, galite kreiptis el.paštu club@kedainiunevezis.lt

Paramos gavėjo krepšinio klubo Kėdainių „Nevėžis“ rekvizitai:

KREPŠINIO ANGELAI, paramos ir labdaros fondas

Įmonės kodas: 302841535

Buveinės adresas Kėdainių arena: Basanavičiaus g. 1a, Kėdainiai

Registracijos adresas: Dvaro g. 31 – 4, Kėdainių m., Kėdainių miesto sen., Kėdainių r. sav., LT-57299

„Krepšinio angelai“ sąskaita:  AB „Swedbank“ LT447300010132694488

Dėkojame už Jūsų paramą!