„Be pykčio“ žengia į Panevėžio rajoną

Trečiąjį sezoną skaičiuojantis Kėdainių „Nevėžio“ 3 prieš 3 krepšinio turnyras „Be pykčio“ žengia į kaimyninį Panevėžio rajoną.

Klubo atstovai aplankė Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnaziją.

Finalinis etapas Kėdainių arenoje vyks prieš paskutiniąsias Kėdainių „Nevėžio“ namų rungtynes su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais.

Krekenavos M. Antanaičio mokyklos direktorius Vaidas Pocius yra didelis krepšinio entuziastas ir buvo ne tik stebėtojas viso turnyro metu, tačiau ir… vyriausiasis teisėjas.

Pertraukų metu netrūko pramogų gimnazijos krepšininkams bei žiūrovams. Drąsiausi mokyklos vaikai išbandė jėgas  baudų metimų ir tritaškių konkursuose „Nevėžio“ krepšininkams. Baudų metimo rungtyje KK „Nevėžis“ komandai atstovavo Gabrielius Maldūnas, o tritaškių rungtyje – Vaidotas Volkus.

Net mokyklos direktorius V. Pocius sudalyvavo metimo iš vidurio aikštės rungtyje.

Rungčių dalyviai buvo apdovanoti Kėdainių „Nevėžio“ įsteigtais prizais.

Panevėžio rajono čempionai balandžio 25 dieną susitiks su kitomis komandomis ir bandys įrodyti savo pranašumą. Krekenavos M. Antanaičio gimnazijoje triumfavusios komandos keliaus į finalinį turnyro etapą, kuriame dėl pagrindinio prizo varžysis su geriausiomis kitų miestų bei rajonų mokyklų komandomis – pažintinės ekskursijos savo mokyklai.