„Be pykčio“ kelionę įpusėjo kartu su Truskavos moksleiviais

Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo ketvirtąjį sezoną organizuojamas projektas „Be pykčio“ įpusėjo kelionę po šešių šalies rajonų mokyklas ir tik ką sugrįžo iš Truskavos (Kėdainių r.) pagrindinės mokyklos.

Nuo Kėdainių trisdešimčia kilometrų nutolusioje švietimo įstaigoje mokosi 98 pirmų-dešimtų klasių auklėtiniai, su kuriais susipažinti vyko Kėdainių „Nevėžio“ legionieriai – amerikietis Adonte Joshua Parkeris ir Rusijos rinktinės narys Nikita Balašovas bei ekipos vyriausiojo trenerio asistentas Donatas Maselskis.

Pasitikrino jėgas su profesionalais

Keturių komandų krepšinio turnyre 3 prieš 3 susikovė keturios komandos, kurių viena – mergaičių.

Truskavos pagrindinei mokyklai projekto „Be pykčio“ finaliniame etape vėlyvą pavasarį 8-10 klasių grupėje atstovaus dešimtokai Rytis Krikščionaitis ir Aurimas Baltuška bei aštuntokas Mantvydas Paplauskas.

Vaikinai turėjo galimybę išbandyti jėgas ir draugiškame krepšinio mače prieš Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus A. Parkerį, N. Balašovą ir ekipos vyriausiojo trenerio asistentą D. Maselskį.

Ruošiasi metikų konkursams

Finaliniame projekto „Be pykčio“ etape Kėdainių arenoje baudų metimų konkurse dalyvaus penktokas Miglius Vasilius, o tritaškių rungtyje rankos taiklumą išbandys mokyklos garbę su 8-10 klasių komanda ginsiantis M. Paplauskas.

Laukia „atžalyniečiai“ ir surviliškiečiai

Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo drauge su partneriais – Aukštaitijos krepšinio mokykla organizuojamas projektas „Be pykčio“ šiame sezone krepšinio šventę atvežė jau į trylika švietimo įstaigų.

Tradiciškai pirmoji projekto dalyvė buvo Miegėnų pagrindinė mokykla, vėliau projektas lankėsi Labūnavos pagrindinėje, Kėdainių J. Paukštelio, LSU „Aušros“ ir Ryto progimnazijose, Krakių M. Katkaus, Josvainių ir Šėtos gimnazijose.

Taip pat „Nevėžio“ atstovai lankėsi gretimų rajonų mokyklose: Bukonyse, Ramygaloje, Ariogaloje ir Krekenavoje.

Stabtelėję Pavermenio kaime esančioje Truskavos pagrindinėje mokykloje, projekto „Be pykčio“ rengėjai kovo 13-ąją keliaus į Kėdainių „Atžalyno“ gimnaziją, kovo 14-ąją – į Surviliškio V. Svirskio pagrindinę mokyklą.