„Be pykčio“ finale – palaikymo šokėjos, įnirtinga kova ir meistriški metimai

Kėdainių „Nevėžio“ organizuotas krepšinio turnyras 3 prieš 3 „Be pykčio“ pasiekė finišo tiesiąją – sekmadienį Kėdainių arenoje paaiškėjo pajėgiausi dviejų amžiaus grupių (8-10 ir 11-12 kl.) krepšininkai.

Turnyre „Be pykčio“ varžėsi kone trys dešimtys komandų, klubo atstovai sukorė 320 kilometrų ir aplankė šešias Kėdainių rajono mokyklas, kuriose mokosi keli tūkstančiai moksleivių.

Du aukso medalių komplektai – Akademijai

„Važiavome kaip į šventę, bet kaskart tik pradėjus žaisti, atsiranda sportinis stimulas laimėti. Mes visą laiką būname pasiruošę rungtyniauti. Moksleiviams pažaisti Kėdainių arenoje yra didelė šventė – juk ne kasdien jie turi galimybę pažaisti“, – kalbėjo nugalėtojų – Akademijos gimnazijos kūno kultūros mokytojas Donatas Jodenis.

Ignas Dranginis, Mantas Martuzevičius, Martynas Dapkevičius ir Pijus Kizerskis, o vyresniųjų – Rokas Auškalnis, Danas Burzdžius, Arminas Banevičius ir Simas Gliokas.

Jaunesnėliams atiteko dvidešimt bilietų pramoginei ekskursijai į Lokės Pėdos pramogų parką, o vyresniesiems – pažintinė ekskursija į Kuršėnų jaunimo centrą ir dvidešimt bilietų į Donato Montvydo koncertą Šiaulių arenoje.

I. Dranginis, Akademijos gimnazijos dešimtaklasis pasakojo, kad sudėtingiausia finalinėse kovose buvo rungtyniauti su Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos moksleiviais. „Pergalę, ko gero, lėmė tai, kad esame puikiai susižaidusi komanda“, – džiaugėsi čempionų komandos narys.

Aikštelėje reikia žaisti, ne juokauti

Jaunesniųjų moksleivių grupėje antrąją vietą užėmė Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija (Laurynas Bunys, Marius Juodis, Mantas Čepkauskas ir Mantas Pupkevičius), o trečiąją – Miegėnų pagrindinės – mažiausios turnyre dalyvavusio mokyklos – komanda (Vytautas Šemežys, Tomas Narbutas, Danielius Banevičius, Paulius Daujotas). 11-12 klasių grupėje ant antrojo pjedestalo laiptelio lipo Krakių gimnazijos vyresnėlių komanda (Lukas Šaliakas, Valentas Stumbra ir Lukas Jocys), o garbingą trečiąją vietą iškovojo Josvainių gimnazistai (Lukas Butvilas, Karolis Žukas, Džiugas Andriuškevičius ir Aurimas Kybartas).

Gitana Jurgelevičienė, Josvainių gimnazijos kūno kultūros mokytoja pabrėžė, kad jos mokiniai visada vadovaujasi vienu principu – aikštelėje reikia žaisti, o ne juokauti. „Nesvarbu, žaidi su kaimo komanda ar su kitų mokyklų krepšininkais – visada į žaidimą reikia žiūrėti rimtai.“

Mergaitėms į širdis krito A. Viskontas

„Truskavos pagrindinės mokyklos moksleiviai visą mėnesį klausinėjo, kada bus turnyro finalas. Lauke visą savaitę žaidė po pamokų, mėtė iš aikštelės vidurio, – šyptelėjo Giedrius Šilkaitis, Truskavos pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytojas. – Po šio turnyro daugiau mergaičių pradėjo domėtis krepšiniu. Dabar jos visos labai gerai žino, kas yra Aidas Viskontas.“

Taikliausiai rankelei – dviratis

Taikliosios rankelės konkurse triumfavo Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos moksleivis Lukas Jocys. „Mano mėgstamiausi Kėdainių „Nevėžio“ nariai – Mindaugas Kupšas ir Darius Gvezdauskas. Man labai patinka M. Kupšo žaidimo stilius, o D. Gvezdausku žaviuosi dėl to, kad jis niekada nepasiduoda. Aš irgi laikausi šitos taisyklės“,– šyptelėjo L. Jocys, kuriam atiteko Ruslano Linevo įmonės „Geri dviračiai“ įsteigtas prizas – dviratis.

Tikisi, kad taps tradicija

Donatas Maselskis, LKL akademijos stažuotojas ir projekto „Be pykčio“ organizatorius pasakojo, kad turnyras pasisekė labai puikiai, ir kad jis turėtų tapti kasmetine tradicija:

„Nors „Be pykčio“ finalas pasibaigė tik šiandien, jau mąstome, ką galėtume organizuoti kitame sezone. Šis turnyras turėtų tapti kasmetine tradicija. Mokyklų vadovai, mokytojai ir moksleiviai labai noriai sutiko dalyvauti turnyre, atkakliai kovojo, atsakingai ruošėsi ir jau klausia, ką jiems paruošime kitame sezone.“

 

 

jurasta

 

sporto centrassuperpizzalineja-transportsveikatos biurasticketmarketpeledos baldai