Arenos pašonėje – „Nevėžio“ ąžuoliukų alėja

„Šiemet sukanka lygiai 25 metai, kai yra registruotas Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubas. Su ta intencija visai šalia „Nevėžio“ namų – Kėdainių arenos – komandos nariai šiandien pasodino ąžuoliukus. Kiekvienas po savąjį“, – antradienio popietę, per medelių sodinimo ceremoniją „Rinkos aikštei“ sakė Kėdainių krepšinio klubo „Nevėžis“ direktorė Ingrida Marijošienė.

Alėja plėsis kasmet

Lygiai keturiolika – tiek penkiamečių ąžuoliukų šiandien „išdygo“ „Nevėžio“ alėjoje.Vienuolika žaidėjų, du treneriai ir komandos kineziterapeutas paliko savo pėdsakus alėjoje. Visai netrukus joje atsidurs medinė lentelė su įrašu „2016-2017 m. Kėdainių  „Nevėžis“.

Ir taip kasmet.

„Planuojame, kad kiekvieno sezono pabaigoje mūsų komandos nariai vis papildys „Nevėžio“ alėją. Gal po penkerių, dešimties metų vaikus, anūkus čia atsiveš ir parodys, patys prisimins, kad čia turi savo medelį, kad Kėdainiai buvo jų miestas, kol šie „Nevėžyje“ rungtyniavo. Turime viziją vieną dieną alėjoje įrengti ir vardinius klubo rėmėjų suoliukus“, – pasakojo I. Marijošienė.

Ne sodininkai, tačiau su užduotimi puikiai susitvarkė

Paruošti duobes medeliams, išmatuoti privalomus atstumus tarp jų klubui padėjo Kėdainių miškų urėdija ir miesto seniūnija.

Gal po penkerių, dešimties metų vaikus, anūkus čia atsiveš ir parodys, patys prisimins, kad čia turi savo medelį, kad Kėdainiai buvo jų miestas. I. Marijošienė

Procesą prižiūrėjęs ir pats jame dalyvavęs Kėdainių miškų urėdijos Miško želdinimo ir miško apsaugos inžinierius Giedrius Skučas, paklaustas, kaip Kėdainių ąžuolams sekėsi alėjoje sodinti ąžuoliukus, juokėsi: „Teko šiek tiek pamokinti, bet viskas labai gerai. Ąžuolai surinkti iš rinktinių rajono medžių, išauginti iš jų gilių. Nors atrodo sąlyginai nedideli, medeliams jau penkeri metai. Ąžuolas ilgai auga, bet užtat yra šimtametis.“

Tiesa, besidarbuojant vieną iš komandos gynėjų – Arminą Kelmelį – ištiko netikėtumas – krepšininko delne buvusi kastuvo rankena perlūžo pusiau. Tiesa, žaidėjas vis tik darbą atliko iki galo.

Rytoj, trečiadienį, balandžio 26 dieną, 18:30 val. Kėdainių arenoje „Nevėžis“ žais paskutiniąsias šio „Tete-A-Tete Casino – LKL“ sezono rungtynes. Kėdainiečių priešininkai bus Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai.

rinkosaikste.lt/ inf.