Antrasis ratas pradėtas nesėkme

Antrojo rato pirmose rungtynėse svečiuose rezultatu 51:75 (21:23; 12:16; 8:24; 10:12) nusileista Panevėžio „Lietkabelio“ komandai.

Pirmąją rungtynių pusę komandos žaidė apylygiai ir pirmaujanti komanda keitėsi labai daug kartų. Po dviejų kėlinių šešiais taškais pirmavo šeimininkai, tačiau labai prastai trečiąjį rungtynių kėlinį sužaidę svečiai iš Kėdainių paleido varžovus į priekį dar labiau ir šeimininkai tapo nebepavejamai. Vis dar be traumuoto rezultatyviausio komandos žaidėjo Lauryno Beliausko rungtyniaujantys kėdainiškiai patyrė pralaimėjimą rezultatu 51:75.

Rezultatyviausiai „Nevėžio“ gretose rungtyniavo Panagiotis Kalaitzakis pelnęs 14 taškų. Po 8 taškus pridėjo Zakharas Vediščevas ir Georgios Kalaitzakis.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 12 taškų pelnęs Tomas Dimša.