Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai gana užtikrintai žengė į antrąjį Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) etapą. „Betsafe-LKL“ atstovai antrose pirmojo etapo rungtynėse savo aikštėje ir antrą kartą 87:80 (24:11; 16:23; 19:20; 28:26) įveikė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkus.

Pirmąjį mačą kėdainiškiai išvykoje taip pat buvo laimėję septynių taškų skirtumu – 82:75.

Kitame etape Kėdainių krepšininkų lauks susitikimas su Utenos „Juventus“. Abu susitikimai bus sužaisti lapkričio mėnesį.

Kėdainių krepšininkai varžovus nuo pat pradžios surakino savo gynyboje – šie pirmus taškus pelnė tik sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes, o šeimininkai puolime tokių sunkumų neturėjo ir jau pirmame kėlinyje susikūrė dviženklę persvarą – 12:2. Marijampoliečiai ir toliau nerado priešnuodžių šeimininkų puolimui, tad šie ir toliau nuosekliai didino savo pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo – 24:11.

Antrame ketvirtyje iniciatyvos ėmėsi svečių puolėjas Aurimas Kieža, kurio pastangomis šeimininkų pranašumas sumažėjo iki vienaženklio – 31:25. Vėliau komandos dar keitėsi taikliais metimais ir įpusėjus rungtynėms kėdainiškiai pirmavo 40:34.

Po pertraukos svečiai ir toliau nepaleido kėdainiečių per daug toli, tačiau ir visiškai likviduoti deficito nepajėgė – 51:45. Dar daugiau pozityvo marijampoliečiai sulaukė paskutinę kėlinio sekundę, kai pataikytas Tautvydo Kliučinyko tritaškis dvikovos favoritams prieš ketvirtą kėlinį paliko jau tik penkių taškų pranašumą – 59:54.

Lemiamas gana lygių rungtynių lūžis įvyko paskutiniame ketvirtyje, kai savo žodį tarė prieš tai ilgą laiką tylėjęs Regimantas Miniotas, pelnęs aštuonis taškus paeiliui ir taip nustūmęs svečius į duobę, iš kurios išlipti šiems nebepavyko.