Antrą kartą Klaipėdos „Neptūno“ įveikti nepavyko

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai svečiuose rezultatu 78:88 (20:24; 24:28; 20:21; 14:15) nusileido Klaipėdos „Neptūno“ komandai.

Šeimininkai rungtynes pradėjo puikiai pataikydami ir po dviejų kėlinių turėjo 8 taškų persvarą. Pagirtinai kovoję Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai visų rungtynių metu neleido šeimininkams susikrauti didelio pranašumo, o ketvirtajame kėlinyje svečiai skirtumą sumažino iki 5 taškų. Vis tik, rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė šeimininkai ir atsirevanšavo svečiams iš Kėdainių už pirmame rate patirtą pralaimėjimą.

Rezultatyviausiai „Nevėžio“ gretose rungtyniavo Zakharas Vediščevas, kuris pelnė 12 taškų. Panagiotis Kalaitzakis pridėjo 11 taškų.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 22 taškų pelnęs Deividas Gailius.