Ant parketo – draugiška kova tarp „Nevėžio“ ir gimnazistų

Kėdainių šviesiosios gimnazijos moksleiviai antradienį metė iššūkį Kėdainių „Nevėžiui“ – dvidešimt minučių trukusios rungtynės pasibaigė arenos šeimininkų pergale rezultatu 64:44.

Tiesa, po pirmojo kėlinio „Nevėžio“ persvara buvo itin trapi – vos vienas taškas – 28:27.

„Šios rungtynės – gera praktika prieš kitą, tarpzoninį Lietuvos mokyklų žaidynių etapą. Išvada tik viena – reikia dar labiau stengtis,– šyptelėjo Titas Valionis, žaidėjas, gynęs Šviesiosios gimnazijos garbę. – Man patinka visi „Nevėžio“ krepšininkai. Negalėčiau išskirti paties mėgstamiausio. Tačiau galiu išskirti vieną, prieš kurį rungtyniauti šiandien buvo sudėtingiausia. Tai – „Nevėžio“ aukštaūgis Mindaugas Kupšas.“

Kėdainių „Nevėžio“ varžovų treneris Dainius Leikauskas pripažino, kad jaunieji krepšininkai draugiškuose mačuose visuomet stengiasi rungtyniauti su pajėgiais varžovais. „Kai „Nevėžiui“ pasiūlėme sužaisti draugiškas rungtynes, ir komanda labai geranoriškai sutiko, apsidžiaugiau – vaikinams išbandyti save rungtynėse su profesionaliais krepšininkais, aikštelėje pamatyti kitą lygį, rungtyniauti Kėdainių arenoje yra neįkainojama patirtis. Mums pritrūko laiko. Trečiajame kėlinyje būtume varžovus paspaudę, nuvarginę, tačiau šįkart žaidėme tik du kėlinukus. Nieko tokio, ruošimės revanšui, ir jeigu komanda sutiks su mumis sužaisti atsakomąjį mačą, jo baigtis gali būti kitokia“,– geros nuotaikos nestokojo mokytojas ir šmaikštavo, kad tam tikrais momentais Kėdainių „Nevėžis“ nusileido jauniesiems varžovams, o gimnazistai – arenos šeimininkams.

„Galiu išskirti vieną, prieš kurį rungtyniauti šiandien buvo sudėtingiausia. Tai – „Nevėžio“ aukštaūgis Mindaugas Kupšas.“

Naudingiausias mačo žaidėjais buvo pripažinti Šviesiosios gimnazijos krepšininkas Rytis Dambrauskas ir „Nevėžio“ legionierius Tayloras Kingas. Amerikietis triumfavo ir po mačo vykusiame snaiperių konkurse, o kartu su juo ant pakylos lipo ir gimnazijos krepšininkas Rokas Dranginis.

„Nieko tokio, ruošimės revanšui, ir jeigu komanda sutiks su mumis sužaisti atsakomąjį mačą, jo baigtis gali būti kitokia.“

Donatas Maselskis, Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo vadybininkas tikino, kad ekipos nariai, sulaukę Šviesiosios gimnazijos pasiūlymo, nė akimirkai nesudvejojo. „Jeigu kitų mokyklų moksleiviai norės mesti mums iššūkį ant Kėdainių arenos parketo – pirmyn“, – ragina vaikinas.

Tuo metu tribūnoje rungtynes stebėjęs vaikinas juokais tarstelėjo, kad čia bene vienintelės „Nevėžio“ rungtynės šiame sezone, kuomet Kėdainių arenoje susirinkę aistruoliai palaiko jų varžovus.